Reference

Říká se, že člověka nikdy nikdo nepochválí tak dobře a tak často jako on sám. Zde uvádím výběr reakcí mých klientů a prodaných nemovitostí.

Praha 8 Kobylisy - PRODÁNO
Praha 8 Bohnice - PRODÁNO
Praha 5 Motol - PRODÁNO

Oceňuji naprosto profesionální přístup makléře při prodeji bytu. Prodej proběhl podle mých představ a za předem stanovenou cenu Rychlost, ochota kdykoliv poradit a hlavně perfektní zajištění všech služeb s tím spojených, to je bonus. Byt jsem prodával poprvé a jako naprostý laik bych jiné služby příště nehledal.

Petr H.

Jasně a stručně: Rychlost, ochota, schopnost vždy poradit, profesionální přístup. A to celé bez stresu. Spokojená jsem byla moc a basta :-)

Irena Š.

I found one of the cooperative and helpful person. I am satisfied the way you deal the client, I found the price worth to buy, as well as the handovering property process was also on time. Wish you goodluck and for the further success in life. Best wishes

Qasim K.M.

Pana Marka Petrůje jsem poprvé potkala v roce 2012, když jsem sháněla byt v Praze. Díky němu se nám podařilo sehnat bydlení nejvíce se přibližující naší představě. Od té doby jsem pana Petrůje několikráte kontaktovala a to vždy, když jsem potřebovala informace týkající se realit. Považuji ho za solidního, důvěryhodného realitního makléře. Jeho chování a vystupování bylo vždy korektní a velice slušné. Dodržel domluvu, byl iniciativní.

Jana B.

Když jsme hledali realitní kancelář, která by nám našla zájemce o koupi našeho domu, záleželo nám na tom, aby měla širokou klientelu a aby její makléři byli zkušení a dostatečně aktivní. To vše jsme našli u makléře pana Petrůje, který se nám dlouhodobě věnoval. Byl spolehlivý, vystupoval příjemně a důvěryhodně a neztrácel klid a optimismus ani ve chvílích, kdy nerozhodnost zájemce nebo jeho nesplnitelné požadavky komplikovaly jednání. Pan Petrůj nikdy nedal najevo nervozitu nebo stres a vždy se choval profesionálně a vstřícně k oběma stranám. Práce na kupní smlouvě i její podepsání se zahraničním zájemcem proběhly naprosto bez problémů a provizi realitní kanceláři považujeme za přiměřenou.

Eva P.

Byla jsem spokojená s procesem, jak vše ohledně koupe bytu probíhalo. Byl to hodně speciální případ, kdy paní odmítala byt opustit i po jeho prodání, ale Váš přístup, ochota i spolupráce byla profesionální a příjemná. Je důležité si s makléřem rozumět i na lidské úrovni :-) Hodně štěstí

Patricie W.